Kitabınızı Amazon'da İngilizce Yayımlamak Artık Çok Kolay

Kitabınızı İngilizce yayımlayarak tüm dünyaya ulaştırmak, Touch Your Book ile, düşündüğünüzden çok daha kolay. Tek yapmanız gereken şey, İngilizce yazdığınız kitabınızı bize ulaştırmak. Kitabınızı Amazon'da İngilizce olarak satışa sunduğunuzda hem prestijinize prestij katacak hem de daha yüksek satış rakamlarına ulaşma imkanı elde edeceksiniz. 

İngilizce yayın yapmak isteyen yazarlarımıza İngilizce Kitap Yayınlama paketimiz kapsamında hizmet sunuyoruz. Kitabınızı hemen yayımlamak için çalışmanızı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine gönderebilirsiniz. 

 

Kitabımı İngilizce yayımlamanın avantajları nelerdir?

Türkiye'de kitaplarının yüksek satış rakamlarına ulaşacağı inancı ile kitap yayımlayan birçok yazar zaman içerisinde büyük hayal kırıklığı yaşamaktadır. Bunun nedenlerinden birisi Türkiye'de okuma oranlarının çok düşük olmasıdır. Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü'nün (UNESCO) verilerine göre, Türkiye, kitap okuma oranında dünyada 86'ncı sırada, yoksul Afrika ülkeleri ile aynı kategoridedir. TUİK verilerine göre kitap okumak Türk insanının ihtiyaç listesinde 235.sırada. Kitap okumaya ayırdığımız süre günde ortalama bir dakika. Dünyada kitap için harcanan para 1,3 dolar iken Türkiye'de sadece çeyrek dolar. Yaşanan ekonomik zorluklar ise bu oranın daha da aşağı inmesine zemin hazırlıyor.

Bu olumsuz koşulları fırsata dönüştürmek bireysel yayıncılık ile mümkün hale geliyor. Bireysel yayıncılık ile yazarlar kitaplarını İngilizce yayımlayarak Amazon ile tüm dünyaya ulaştırabiliyor. Kitabınız daha önce Türkçe yayımlandı ise İngilizce'ye çevirerek yeni bir ISBN ile Amazon'da satışa çıkmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik satış fiyatı üzerinden %20 telif ücreti alarak.

English4